Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu Cebit !

CeBIT'e binler akın edecekBilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT’e bu yıl 150 bin ziyaretçi bekleniyor. CeBIT geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilere ücretsiz olacak.

İstanbul CNR Expo’da 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi tanıtım toplantısı Ankara JW Marriott Otel’de yapıldı.
CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi hakkında bilgilerin verildiği toplantıda konuşan Deutsche Messe / Hannover Messe Uluslararası Fuarcılık A.Ş Direktörü Murat Özer, geçen yıl yıl CeBIT Bilişim Eurasia’ya 120 binin üzerinde ziyaretçi geldiğini ve 17 farklı ülkeden katılımcının yer aldığını hatırlattı.
Özer, bu yıl hedeflerinin 150 bin ziyaretçiyi ağırlamak olduğunu belirterek, bu yılda organizasyona girişlerin ücretsiz olacağını ifade etti. Ziyaretçilerin kapıda kayıt yaptırmaları yerine online kayıt yaptırmalarını tavsiye eden Özer, “Ziyaretçilerimiz online kayıt yaparlarsa kapıda kayıt sırası beklemeden fuara giriş yapabilirler” dedi.

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Genel Başkanı Turhan Menteş’de, bilişim teknolojilerinin önemine işaret ederek, 2023 hedeflerinin yakalanması için bilişim teknolojilerini akıllı şekilde kullanılması gerektiğini söyledi.

Toplantıya, Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Recep Tekcan, ATO Bilgisayar Komitesi Başkanı Murat Altıok, TÜRKSAT Genel Müdür Yardımcısı Ali Ok, CeBIT Sinerji Zirvesi İş Ortağı Semor AŞ. Genel Müdürü Nezih Kuleyin katıldı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s