Bu Gmail eklentisi Çok Kullanışlı !

Bu Gmail Eklentisi Çok Kullanışlı

Şimdi yazacağınız bir e-postanın istediğiniz saatte gitmesini hayal ettiniz mi? Gmail ile mümkün.

Gmail, e-postalarınızı yönetmeniz için en iyi web tabanlı araçlardan bir tanesi. Gmail’de eksik olan özellikleri ise Gmail Labs veya web tarayıcısı eklentileri yoluyla ona kazandırabiliyorsunuz. Boomerang adındaki Chrome ve Firefox eklentisi ise hem gelen kutunuzu temiz tutmanıza yardımcı oluyor, hem de önemli bir e-postayı cevaplamayı unutmamanızı sağlıyor.

Boomerang’ın planlama özelliklerini birçok farklı şekilde kullanmak mümkün. Örneğin doğum günlerini sıkça unutuyorsanız, Boomerang ile yıllık e-postalar ayarlayabilir ve zamanı geldiğinde otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz belirli bir e-posta için bir plan ayarlayıp gelen kutunuza belirli bir tarihte dönmesini sağlayabilirsiniz (“Boomerang This Message” işlevi). “Send Later” işlevi ise e-postanızı 1 saat, 2 saat, 4 saat veya daha sonra otomatik olarak göndermenizi sağlıyor.

Boomerang sayesinde hem kişisel, hem de iş ilişkilerinizi planlı olarak yürütmeniz mümkün hale geliyor. Eklentinin ücretsiz temel sürümü ayda en fazla 10 eylem ayarlamanıza izin veriyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s